Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Ny kunde
ekskl. mva.

Moxa EtherDevice Switch EDS-208A-SS-SC - switch - 8 porter - ikke-styrt

Moxa EtherDevice Switch EDS-208A-SS-SC - switch - 8 porter - ikke-styrt

Moxa - EtherDevice Switch EDS-208A-SS-SC

Art no: EDS-208A-SS-SC
  • Antall porter: 8
  • Rack-monteringssett: Valgfritt (opsjon)
  • Fast Ethernet
Ikke på lager

6 968,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Moxa EtherDevice Switch EDS-208A-SS-SC - switch - 8 porter - ikke-styrt
  • Enhetstype

    Switch - 8 porter - ikke-styrt
  • Undertype

    Fast Ethernet
  • Porter

    6 x 10/100 + 2 x 100Base-FX
  • Maks overføringsavstand

    40 km
  • Mac Adress Tabellstørrelse

    1K oppføringer
  • Egenskaper

    Flytkontroll, Auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), lagring og fremsending, Broadcast Storm Control, halv dupleksmodus, full dupleksmodus
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Dimensjoner (BxDxH)

    5 cm x 11.5 cm x 7 cm
  • Vekt

    275 g
  • Fabrikantgaranti

    5 års garanti
  • UNSPSC

    43222612 Network switches
  • Produktkategori

    1/1 Huber og svitsjer Ikke-administrerte Svitsjer
  • Generelt

  • Enhetstype

    Switch - 8 porter - ikke-styrt
  • Utførelse

    DIN-skinnemonterbar
  • Undertype

    Fast Ethernet
  • Porter

    6 x 10/100 + 2 x 100Base-FX
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks overføringsavstand

    40 km
  • Mac Adress Tabellstørrelse

    1K oppføringer
  • Egenskaper

    Flytkontroll, Auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), lagring og fremsending, Broadcast Storm Control, halv dupleksmodus, full dupleksmodus
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Innebygde enheter

    LED-panel
  • Statusindikatorer

    Portoverføringshastighet, strøm
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    6 x 100Base-TX RJ-45 2 x 100Base-FX - SC-enkeltmodus x 2
  • Strømforsyning

  • Egenskaper

    Power Polarity Reverse Protect, Overload Current Resetable Fuse
  • Diverse

  • Monteringssett

    Valgfritt (opsjon)
  • Rack-monteringssett

    Valgfritt (opsjon)
  • MTBF

    425,000 timer
  • Tilpassede standarder

    UL, CISPR 22 klasse A, cUL, EN55022 Class A, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, FCC Part 15, EN 61000-4-5, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-6, UL 508
  • Mål og vekt

  • Bredde

    5 cm
  • Dybde

    11.5 cm
  • Høyde

    7 cm
  • Vekt

    275 g
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 5 år
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    -10 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    60 °C
  • Driftsfuktighet

    5 - 95 % (ikke-kondenserende)
  • Min. oppbevaringstemperatur

    -40 °C
  • Maks. oppbevaringstemperatur

    85 °C
Cookie Settings