Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

Moxa EtherDevice Switch EDS-205A-M-ST-T-IEX - switch - 5 porter - ikke-styrt

Moxa EtherDevice Switch EDS-205A-M-ST-T-IEX - switch - 5 porter - ikke-styrt

Moxa

Art no: 47332M
  • 5
  • Fast Ethernet

Ikke på lager

2 805,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Moxa EtherDevice Switch EDS-205A-M-ST-T-IEX - switch - 5 porter - ikke-styrt
  • Enhetstype

    Switch - 5 porter - ikke-styrt
  • Undertype

    Fast Ethernet
  • Porter

    4 x 10/100 + 1 x 100Base-FX
  • Mac Adress Tabellstørrelse

    1K oppføringer
  • Egenskaper

    Flytkontroll, Auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), lagring og fremsending, halv dupleksmodus, full dupleksmodus
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Strømforsyning

    AC 18 - 30 V / DC 12/24/48 V (50/60 Hz)
  • Dimensjoner (BxDxH)

    11.5 cm x 7 cm x 3 cm
  • Vekt

    175 g
  • Fabrikantgaranti

    5 års garanti
  • UNSPSC

    43222612 Network switches
  • Produktkategori

    1/1 Huber og svitsjer Ikke-administrerte Svitsjer
  • Generelt

  • Enhetstype

    Switch - 5 porter - ikke-styrt
  • Utførelse

    DIN-skinnemonterbar
  • Undertype

    Fast Ethernet
  • Porter

    4 x 10/100 + 1 x 100Base-FX
  • Mac Adress Tabellstørrelse

    1K oppføringer
  • Egenskaper

    Flytkontroll, Auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), lagring og fremsending, halv dupleksmodus, full dupleksmodus
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Innebygde enheter

    LED-panel
  • Statusindikatorer

    Portoverføringshastighet, strøm
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    4 x 100Base-TX RJ-45 1 x 100Base-FX ST multi-mode x 2
  • Strømforsyning

  • Påkrevd nettspenning

    AC 18 - 30 V / DC 12/24/48 V (50/60 Hz)
  • Egenskaper

    Redundant Power System (RPS)-kontakt
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    UL, cUL, EN55022 Class A, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, EN 61000-4-5, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-6, UL 508, FCC Part 15 B Class A, IP30
  • Mål og vekt

  • Bredde

    11.5 cm
  • Dybde

    7 cm
  • Høyde

    3 cm
  • Vekt

    175 g
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 5 år
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    -40 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    75 °C
  • Driftsfuktighet

    5 - 95 % (ikke-kondenserende)
  • Min. oppbevaringstemperatur

    -40 °C
  • Maks. oppbevaringstemperatur

    85 °C