Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Moxa EtherDevice Switch EDS-518A-SS-SC - switch - 16 porter - Styrt

Moxa EtherDevice Switch EDS-518A-SS-SC - switch - 16 porter - Styrt

Moxa

Art no: 41579M
  • 16
  • Fast Ethernet

Ikke på lager

18 807,-

Ønsker du finansiering?

602,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Moxa EtherDevice Switch EDS-518A-SS-SC - switch - 16 porter - Styrt
  • Enhetstype

    Switch - 16 porter - Styrt
  • Undertype

    Fast Ethernet
  • Porter

    14 x 10/100 + 2 x kombo-Gigabit SFP + 2 x 100Base-FX
  • Maks overføringsavstand

    40 km
  • Kapasitet

    Virtuelle grensesnitt (VLAN-er): 64 IGMP-grupper: 256
  • Mac Adress Tabellstørrelse

    8K adresser
  • Rutingprotokoll

    IGMPv2, IGMP
  • Protokoll for fjernstyrt administrasjon

    SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, TFTP, SSH, CLI
  • Egenskaper

    Flytkontroll, BOOTP støtte, RARP støtte, trunking, VLAN støttet, IGMP-snusing, Syslog-støtte, DiffServ-støtte, IPv6-støtte, SNTP-støtte, kan monteres på vegg, Spanning Tree Protocol (STP)-støtte, Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)-støtte, Trivial File Transfer Protocol (TFTP)-støtte, Quality of Service (QoS), DHCP-server, NTP-server, DHCP-klient
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s
  • Dimensjoner (BxDxH)

    9.4 cm x 13.5 cm x 14.27 cm
  • Vekt

    1.63 kg
  • Fabrikantgaranti

    5 års garanti
  • UNSPSC

    43222612 Network switches
  • Produktkategori

    1/1 Huber og svitsjer Administrerte Svitsjer
  • Generelt

  • Enhetstype

    Switch - 16 porter - Styrt
  • Utførelse

    DIN-skinnemonterbar
  • Undertype

    Fast Ethernet
  • Porter

    14 x 10/100 + 2 x kombo-Gigabit SFP + 2 x 100Base-FX
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks overføringsavstand

    40 km
  • Kapasitet

    Virtuelle grensesnitt (VLAN-er): 64 IGMP-grupper: 256
  • Mac Adress Tabellstørrelse

    8K adresser
  • Rutingprotokoll

    IGMPv2, IGMP
  • Protokoll for fjernstyrt administrasjon

    SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, TFTP, SSH, CLI
  • Egenskaper

    Flytkontroll, BOOTP støtte, RARP støtte, trunking, VLAN støttet, IGMP-snusing, Syslog-støtte, DiffServ-støtte, IPv6-støtte, SNTP-støtte, kan monteres på vegg, Spanning Tree Protocol (STP)-støtte, Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)-støtte, Trivial File Transfer Protocol (TFTP)-støtte, Quality of Service (QoS), DHCP-server, NTP-server, DHCP-klient
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s
  • Innebygde enheter

    LED-panel
  • Statusindikatorer

    Strøm, feil, lenke/aktivitet
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    14 x 100Base-TX RJ-45 1 x seriell (RS-232) RJ-45 styring 2 x 1000Base-T RJ-45 2 x 100Base-FX SC single-mode x 2 2 x SFP
  • Strømforsyning

  • Egenskaper

    Redundant Power System (RPS)-kontakt
  • Diverse

  • MTBF

    240,000 timer
  • Tilpassede standarder

    UL, cUL, EN55022 Class A, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, EN 61000-4-5, EN 61000-4-8, UL 60950-1, EN 60950-1, EN 61000-4-12, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-6, UL 508, FCC Part 15 B Class A, CAN/CSA C22.2 No. 60950-1, IP30
  • Mål og vekt

  • Bredde

    9.4 cm
  • Dybde

    13.5 cm
  • Høyde

    14.27 cm
  • Vekt

    1.63 kg
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 5 år
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    60 °C
  • Driftsfuktighet

    5 - 95 % (ikke-kondenserende)
  • Min. oppbevaringstemperatur

    -40 °C
  • Maks. oppbevaringstemperatur

    85 °C