Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Moxa EtherDevice Switch EDS-305-M-ST - switch - 5 porter - ikke-styrt

Moxa EtherDevice Switch EDS-305-M-ST - switch - 5 porter - ikke-styrt

Moxa

Art no: 40769M
  • 5
  • Fast Ethernet

Ikke på lager

2 849,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Moxa EtherDevice Switch EDS-305-M-ST - switch - 5 porter - ikke-styrt
  • Enhetstype

    Switch - 5 porter - ikke-styrt
  • Undertype

    Fast Ethernet
  • Porter

    4 x 10/100 + 1 x 100Base-FX
  • Mac Adress Tabellstørrelse

    1K oppføringer
  • Egenskaper

    Flytkontroll, full dupleks-funksjon, Auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), lagring og fremsending, Broadcast Storm Control, kan monteres på vegg, 64 KB-pakkebuffer
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Strømforsyning

    DC 12 - 48 V
  • Dimensjoner (BxDxH)

    5.36 cm x 10.5 cm x 13.5 cm
  • Vekt

    790 g
  • Fabrikantgaranti

    5 års garanti
  • UNSPSC

    43222612 Network switches
  • Produktkategori

    1/1 Huber og svitsjer Ikke-administrerte Svitsjer
  • Generelt

  • Enhetstype

    Switch - 5 porter - ikke-styrt
  • Utførelse

    DIN-skinnemonterbar
  • Undertype

    Fast Ethernet
  • Porter

    4 x 10/100 + 1 x 100Base-FX
  • Mac Adress Tabellstørrelse

    1K oppføringer
  • Egenskaper

    Flytkontroll, full dupleks-funksjon, Auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), lagring og fremsending, Broadcast Storm Control, kan monteres på vegg, 64 KB-pakkebuffer
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Statusindikatorer

    Portoverføringshastighet, strøm
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    4 x 100Base-TX RJ-45 1 x 100Base-FX ST multi-mode x 2
  • Strømforsyning

  • Påkrevd nettspenning

    DC 12 - 48 V
  • Diverse

  • MTBF

    422,000 timer
  • Tilpassede standarder

    CISPR 22 klasse A, EN55022 Class A, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, FCC Part 15, EN 61000-4-5, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-6, UL 508
  • Mål og vekt

  • Bredde

    5.36 cm
  • Dybde

    10.5 cm
  • Høyde

    13.5 cm
  • Vekt

    790 g
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 5 år
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    60 °C
  • Driftsfuktighet

    5 - 95 % (ikke-kondenserende)
  • Min. oppbevaringstemperatur

    -40 °C
  • Maks. oppbevaringstemperatur

    85 °C