Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Moxa EtherDevice Switch EDS-505A-MM-ST - switch - 3 porter - Styrt

Moxa EtherDevice Switch EDS-505A-MM-ST - switch - 3 porter - Styrt

Moxa

Art no: 41782M
  • 3
  • Fast Ethernet

Ikke på lager

8 406,-

Ønsker du finansiering?

269,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Moxa EtherDevice Switch EDS-505A-MM-ST - switch - 3 porter - Styrt
  • Enhetstype

    Switch - 3 porter - Styrt
  • Undertype

    Fast Ethernet
  • Porter

    3 x 10/100 + 2 x 100Base-FX
  • Maks overføringsavstand

    5 km
  • Mac Adress Tabellstørrelse

    8K adresser
  • Protokoll for fjernstyrt administrasjon

    SNMP 1, RMON, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, TFTP, SSH
  • Egenskaper

    Flytkontroll, full dupleks-funksjon, Auto-negotiation, BOOTP støtte, VLAN støttet, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), DiffServ-støtte, IPv6-støtte, Turbo Mode, kan monteres på vegg, Quality of Service (QoS)
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s
  • Strømforsyning

    DC 12 - 48 V
  • Dimensjoner (BxDxH)

    8.02 cm x 10.5 cm x 13.5 cm
  • Vekt

    1.04 kg
  • Fabrikantgaranti

    5 års garanti
  • UNSPSC

    43222612 Network switches
  • Produktkategori

    1/1 Huber og svitsjer Administrerte Svitsjer
  • Generelt

  • Enhetstype

    Switch - 3 porter - Styrt
  • Utførelse

    DIN-skinnemonterbar
  • Undertype

    Fast Ethernet
  • Porter

    3 x 10/100 + 2 x 100Base-FX
  • Optisk bølgelengde

    1300 nm
  • Maks overføringsavstand

    5 km
  • Mac Adress Tabellstørrelse

    8K adresser
  • Protokoll for fjernstyrt administrasjon

    SNMP 1, RMON, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, TFTP, SSH
  • Egenskaper

    Flytkontroll, full dupleks-funksjon, Auto-negotiation, BOOTP støtte, VLAN støttet, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), DiffServ-støtte, IPv6-støtte, Turbo Mode, kan monteres på vegg, Quality of Service (QoS)
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s
  • Innebygde enheter

    LED-panel
  • Statusindikatorer

    Portoverføringshastighet, strøm
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    3 x 100Base-TX RJ-45 2 x 100Base-FX ST multi-mode x 2 1 x konsoll RJ-45 styring
  • Strømforsyning

  • Strømenhet

    Intern strømforsyning
  • Påkrevd nettspenning

    DC 12 - 48 V
  • Egenskaper

    Redundant Power System (RPS)-kontakt
  • Diverse

  • MTBF

    352,000 timer
  • Tilpassede standarder

    TUV, cUL, EN55022 Class A, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, EN 61000-4-5, UL 60950-1, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-6, UL 508, CSA C22.2 No. 60950-1, FCC Part 15 B Class A
  • Mål og vekt

  • Bredde

    8.02 cm
  • Dybde

    10.5 cm
  • Høyde

    13.5 cm
  • Vekt

    1.04 kg
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 5 år
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    60 °C
  • Driftsfuktighet

    5 - 95 % (ikke-kondenserende)