Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Moxa EDS-P308-M-SC-T - switch - 8 porter - ikke-styrt

Moxa EDS-P308-M-SC-T - switch - 8 porter - ikke-styrt

Moxa

Art no: 43462M
  • 8
  • PoE
  • Fast Ethernet

Ikke på lager

5 591,-

Ønsker du finansiering?

179,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Moxa EDS-P308-M-SC-T - switch - 8 porter - ikke-styrt
  • Enhetstype

    Switch - 8 porter - ikke-styrt
  • Undertype

    Fast Ethernet
  • Porter

    4 x 10/100 (PoE) + 3 x 10/100 + 1 x 100Base-FX
  • Strøm via Ethernet (PoE)

    PoE
  • Maks overføringsavstand

    5 km
  • Mac Adress Tabellstørrelse

    1K oppføringer
  • Egenskaper

    Flytkontroll, full dupleks-funksjon, strøm via Ethernet (PoE), Auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), lagring og fremsending, Broadcast Storm Control, kan monteres på vegg, 512 KB-pakkebuffer
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x
  • Strømforsyning

    DC 48 V
  • Dimensjoner (BxDxH)

    5.36 cm x 10.5 cm x 13.5 cm
  • Vekt

    840 g
  • Fabrikantgaranti

    5 års garanti
  • UNSPSC

    43222612 Network switches
  • Produktkategori

    1/1 Huber og svitsjer Ikke-administrerte Svitsjer
  • Generelt

  • Enhetstype

    Switch - 8 porter - ikke-styrt
  • Utførelse

    DIN-skinnemonterbar
  • Undertype

    Fast Ethernet
  • Porter

    4 x 10/100 (PoE) + 3 x 10/100 + 1 x 100Base-FX
  • Strøm via Ethernet (PoE)

    PoE
  • Optisk bølgelengde

    1300 nm
  • Maks overføringsavstand

    5 km
  • Mac Adress Tabellstørrelse

    1K oppføringer
  • Egenskaper

    Flytkontroll, full dupleks-funksjon, strøm via Ethernet (PoE), Auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), lagring og fremsending, Broadcast Storm Control, kan monteres på vegg, 512 KB-pakkebuffer
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x
  • Statusindikatorer

    Portoverføringshastighet, strøm, PoE
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    3 x 100Base-TX RJ-45 4 x 100Base-TX RJ-45 PoE 1 x 100Base-FX SC multi-mode x 2
  • Strømforsyning

  • Påkrevd nettspenning

    DC 48 V
  • Egenskaper

    Power Polarity Reverse Protect, Overload Current Resetable Fuse
  • Diverse

  • MTBF

    406,194 timer
  • Tilpassede standarder

    EN55022 Class A, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, EN 61000-4-5, EN 61000-4-8, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-6, UL 508, FCC Part 15 B Class A, IP30
  • Mål og vekt

  • Bredde

    5.36 cm
  • Dybde

    10.5 cm
  • Høyde

    13.5 cm
  • Vekt

    840 g
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 5 år
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    -40 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    75 °C
  • Driftsfuktighet

    5 - 95 % (ikke-kondenserende)
  • Min. oppbevaringstemperatur

    -40 °C
  • Maks. oppbevaringstemperatur

    85 °C