Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Moxa EDS-518E Series EDS-518E-SS-SC-4GTXSFP - switch - 18 porter - Styrt

Moxa EDS-518E Series EDS-518E-SS-SC-4GTXSFP - switch - 18 porter - Styrt

Moxa

Art no: 47625M
  • 18
  • Gigabit Ethernet

Ikke på lager

18 553,-

Ønsker du finansiering?

594,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Moxa EDS-518E Series EDS-518E-SS-SC-4GTXSFP - switch - 18 porter - Styrt
  • Enhetstype

    Switch - 18 porter - Styrt
  • Undertype

    Gigabit Ethernet
  • Porter

    12 x 10/100 + 4 x kombo for Gigabit Ethernet/Gigabit SFP + 2 x 100Base-FX
  • Mac Adress Tabellstørrelse

    8K adresser
  • Rutingprotokoll

    IGMPv2, IGMP
  • Protokoll for fjernstyrt administrasjon

    SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, RMON, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, TFTP, CLI
  • Egenskaper

    Flytkontroll, BOOTP støtte, RARP støtte, Syslog-støtte, portspeiling, DiffServ-støtte, IPv6-støtte, Spanning Tree Protocol (STP)-støtte, Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)-støtte, Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP)-støtte, Quality of Service (QoS), DHCP-server, båndbreddekontroll, NTP-server, DHCP-klient, GARP VLAN Registration Protocol (GVRP), Type of Service (ToS), Precision Time Protocol (PTP), EtherNet/IP-aktivert, GARP Multicast Registration Protocol (GMRP)
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 1588v2
  • Dimensjoner (BxDxH)

    9.4 cm x 13.5 cm x 13.7 cm
  • Fabrikantgaranti

    5 års garanti
  • UNSPSC

    43222612 Network switches
  • Produktkategori

    Gigabitshuber og svitsjer Gigabitshuber og svitsjer Administrerte Svitsjer
  • Generelt

  • Enhetstype

    Switch - 18 porter - Styrt
  • Utførelse

    DIN-skinnemonterbar
  • Undertype

    Gigabit Ethernet
  • Porter

    12 x 10/100 + 4 x kombo for Gigabit Ethernet/Gigabit SFP + 2 x 100Base-FX
  • Mac Adress Tabellstørrelse

    8K adresser
  • Rutingprotokoll

    IGMPv2, IGMP
  • Protokoll for fjernstyrt administrasjon

    SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, RMON, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, TFTP, CLI
  • Krypteringsalgoritme

    MODBUS
  • Autentifikasjons Metode

    Secure Shell (SSH), TACACS+
  • Egenskaper

    Flytkontroll, BOOTP støtte, RARP støtte, Syslog-støtte, portspeiling, DiffServ-støtte, IPv6-støtte, Spanning Tree Protocol (STP)-støtte, Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)-støtte, Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP)-støtte, Quality of Service (QoS), DHCP-server, båndbreddekontroll, NTP-server, DHCP-klient, GARP VLAN Registration Protocol (GVRP), Type of Service (ToS), Precision Time Protocol (PTP), EtherNet/IP-aktivert, GARP Multicast Registration Protocol (GMRP)
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 1588v2
  • Statusindikatorer

    Portoverføringshastighet, strøm, feil
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    12 x 100Base-TX RJ-45 4 x 1000Base-X RJ-45/SFP 2 x 100Base-FX SC multi-mode 1 x styring Type B 1 x USB Type A
  • Diverse

  • MTBF

    723,953 timer
  • Tilpassede standarder

    EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, EN 61000-4-5, EN 61000-6-2, EN 61000-4-8, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-6, UL 508, EN 50121-4, IP30, NEMA TS-2, FCC CFR47 Part 15 B Class A
  • Mål og vekt

  • Bredde

    9.4 cm
  • Dybde

    13.5 cm
  • Høyde

    13.7 cm
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 5 år
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    -40 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    75 °C
  • Driftsfuktighet

    5 - 95 % (ikke-kondenserende)
  • Min. oppbevaringstemperatur

    -40 °C
  • Maks. oppbevaringstemperatur

    85 °C