Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Ny kunde
ekskl. mva.

LinkIT - Nettverkskabel - LC/UPC-enkeltmodus (hann) til LC/UPC-enkeltmodus (h...

LinkIT - Nettverkskabel - LC/UPC-enkeltmodus (hann) til LC/UPC-enkeltmodus (h...

CBK

Art no: FPD92LULU-010-GREEN
  • Fiberoptisk
  • 1 m
  • Grønn

Ikke på lager

114,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    LinkIT nettverkskabel - 1 m - grønn
  • Type

    Nettverkskabel - OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Egenskaper

    Halogenfri, Ultra Physical Contact (UPC)
  • Lengde

    1 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Kontakt

    2 x LC/UPC-enkeltmodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    2 x LC/UPC-enkeltmodus - hann
  • Farge

    Grønn
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Enkeltmodusfiberkabler Spesielle Nettverkskabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkskabel - OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Kappemateriale

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Antall fibre

    2
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Egenskaper

    Halogenfri, Ultra Physical Contact (UPC)
  • Lengde

    1 m
  • Farge

    Grønn
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    2 x LC/UPC-enkeltmodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    2 x LC/UPC-enkeltmodus - hann
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    ITU-T G.657.A
Cookie Settings