Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

LinkIT - Nettverkskabel - MTP/MPO type A multi-mode (hann) til MTP/MPO type A...

LinkIT - Nettverkskabel - MTP/MPO type A multi-mode (hann) til MTP/MPO type A...

LinkIT

Art no: MTP12OM4A-250-OF
  • Fiberoptisk
  • 25 m
  • Magenta

Ikke på lager

3 544,-

Ønsker du finansiering?

113,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    LinkIT nettverkskabel - 25 m - magenta
  • Type

    Nettverkskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Lengde

    25 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Kontakt

    MTP/MPO type A multi-mode - hann
  • Kontakt (annen ende)

    MTP/MPO type A multi-mode - hann
  • Farge

    Magenta
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Multimodusfiberkabler Spesielle Nettverkskabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Lengde

    25 m
  • Farge

    Magenta
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    MTP/MPO type A multi-mode - hann
  • Kontakt (annen ende)

    MTP/MPO type A multi-mode - hann
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    OFNP