Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

LinkIT - Nettverkskabel - MTP (hann) til MPO-24 (hann) - 50 m - fiberoptisk -...

LinkIT - Nettverkskabel - MTP (hann) til MPO-24 (hann) - 50 m - fiberoptisk -...

LinkIT

Art no: MTP24OM4A-500
  • Fiberoptisk
  • 50 m

Ikke på lager

7 685,-

Ønsker du finansiering?

246,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    LinkIT nettverkskabel - 50 m
  • Type

    Nettverkskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Lengde

    50 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Kontakt

    MTP - hann
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-24 - hann
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Fiberkabler Spesielle Nettverkskabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Lengde

    50 m
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    MTP - hann
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-24 - hann