Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

LinkIT - Nettverkskabel - SC/UPC-enkeltmodus (hann) til SC/UPC-enkeltmodus (h...

LinkIT - Nettverkskabel - SC/UPC-enkeltmodus (hann) til SC/UPC-enkeltmodus (h...

LinkIT

Art no: FPD92SUSU-300
  • Fiberoptisk
  • 30 m
  • Gul

På lager (6)

482,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    LinkIT nettverkskabel - 30 m - gul
  • Type

    Nettverkskabel - OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Egenskaper

    Halogenfri
  • Lengde

    30 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Kontakt

    2 x SC/UPC-enkeltmodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    2 x SC/UPC-enkeltmodus - hann
  • Farge

    Gul
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Enkeltmodusfiberkabler Spesielle Nettverkskabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkskabel - OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Kappemateriale

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Egenskaper

    Halogenfri
  • Lengde

    30 m
  • Farge

    Gul
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    2 x SC/UPC-enkeltmodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    2 x SC/UPC-enkeltmodus - hann