Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
ekskl. mva.

LinkIT - Nettverkskabel - MTP/MPO-multimodus (hann) til LC multimodus (hann) ...

LinkIT - Nettverkskabel - MTP/MPO-multimodus (hann) til LC multimodus (hann) ...

LinkIT

Art no: MPO12-4XLCDPM4-01
  • Fiberoptisk
  • 1 m
  • Akvamarin

Ikke på lager

978,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    LinkIT nettverkskabel - 1 m - akvamarin
  • Type

    Nettverkskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Lengde

    1 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Kontakt

    MTP/MPO-multimodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    8 x LC multimodus - hann
  • Farge

    Akvamarin
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Antall fibre

    8
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Lengde

    1 m
  • Farge

    Akvamarin
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    MTP/MPO-multimodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    8 x LC multimodus - hann