Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

LinkIT - Koblingskabel - MPO-multimodus (hann) til MPO-multimodus (hann) - 10...

LinkIT - Koblingskabel - MPO-multimodus (hann) til MPO-multimodus (hann) - 10...

LinkIT

Art no: MPO12OM3-100
  • Fiberoptisk
  • 10 m
  • Akvamarin

På lager (1)

1 531,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    LinkIT koblingskabel - 10 m - akvamarin
  • Type

    Koblingskabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Lengde

    10 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Kontakt

    MPO-multimodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-multimodus - hann
  • Farge

    Akvamarin
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Fiberkabler Patch-kabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Koblingskabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Antall fibre

    12
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Lengde

    10 m
  • Farge

    Akvamarin
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    MPO-multimodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-multimodus - hann