Handlekurv

Handlekurven er tom

Språk
Ny kunde
ekskl. mva.

Lindy - Koblingskabel - MTP-multimodus (hunn) til MTP-multimodus (hunn) - 10 m - fiberoptisk - simpleks - 50 / 125 mikroner - OM3 - akvamarin

Lindy - Koblingskabel - MTP-multimodus (hunn) til MTP-multimodus (hunn) - 10 m - fiberoptisk - simpleks - 50 / 125 mikroner - OM3 - akvamarin

Lindy

Art no: 46980
  • Fiberoptisk
  • Lengde: 10 m
  • Farge: Akvamarin

31 417,-