Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Lenovo - Utbruddskabel - LC multimodus til MPO-multimodus - 3 m - fiberoptisk...

Lenovo - Utbruddskabel - LC multimodus til MPO-multimodus - 3 m - fiberoptisk...

Lenovo

Art no: 7Z57A03574
  • Fiberoptisk
  • 3 m

Ikke på lager

2 782,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Lenovo utbruddskabel - 3 m
  • Type

    Utbruddskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Lengde

    3 m
  • Kontakt

    4 x LC multimodus
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-multimodus
  • Designet for

    ThinkSystem NE10032 RackSwitch, NE2572 RackSwitch
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Multimodusfiberkabler Spesielle Nettverkskabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Utbruddskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Lengde

    3 m
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    4 x LC multimodus
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-multimodus
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Lenovo ThinkSystem NE10032 RackSwitch, NE2572 RackSwitch