Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Lenovo - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multimodus - opp t...

Lenovo - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multimodus - opp t...

Lenovo

Art no: 69Y0389
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

11 723,-

Ønsker du finansiering?

375,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Lenovo - SFP+ transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC multimodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-SR
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    300 m
  • Designet for

    Ethernet Switch B24X
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-SR
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    300 m
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode
  • Kompatible spor

    1 x SFP+
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    IBM Ethernet Switch B24X