Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

Lenovo - Nettverkskabel - MPO-multimodus til MPO-multimodus - 10 m - fiberopt...

Lenovo - Nettverkskabel - MPO-multimodus til MPO-multimodus - 10 m - fiberopt...

Lenovo

Art no: 7Z57A03569
  • Fiberoptisk
  • 10 m

Ikke på lager

2 384,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Lenovo nettverkskabel - 10 m
  • Type

    Nettverkskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Lengde

    10 m
  • Kontakt

    MPO-multimodus
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-multimodus
  • Designet for

    ThinkSystem NE10032 RackSwitch; ThinkSystem SR630; SR650
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Multimodusfiberkabler Spesielle Nettverkskabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Lengde

    10 m
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    MPO-multimodus
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-multimodus
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Lenovo ThinkSystem NE10032 RackSwitch Lenovo ThinkSystem SR630 Lenovo ThinkSystem SR650