Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Lenovo - Nettverkskabel - MPO-multimodus til MPO-multimodus - 7 m - fiberopti...

Lenovo - Nettverkskabel - MPO-multimodus til MPO-multimodus - 7 m - fiberopti...

Lenovo

Art no: 7Z57A03568
  • Fiberoptisk
  • 7 m

Ikke på lager

1 987,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Lenovo nettverkskabel - 7 m
  • Type

    Nettverkskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Lengde

    7 m
  • Kontakt

    MPO-multimodus
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-multimodus
  • Designet for

    ThinkSystem NE10032 RackSwitch; ThinkSystem SR630; SR650
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Multimodusfiberkabler Spesielle Nettverkskabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Lengde

    7 m
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    MPO-multimodus
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-multimodus
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Lenovo ThinkSystem NE10032 RackSwitch Lenovo ThinkSystem SR630 Lenovo ThinkSystem SR650