Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

Juniper Networks - QSFP+ transceivermodul - 40 Gigabit LAN - 40GBase-ER4 - LC...

Juniper Networks - QSFP+ transceivermodul - 40 Gigabit LAN - 40GBase-ER4 - LC...

Juniper Networks

Art no: JNP-QSFP-40GE-ER4
  • QSFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 40 Gbps
  • 40 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

332 273,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Juniper Networks - QSFP+ transceivermodul - 40 Gigabit LAN
  • Enhetstype

    QSFP+ transceivermodul - LC/PC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    40GBase-ER4
  • Dataoverføringshastighet

    40 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1264.5-1277.5 nm / 1284.5-1297.5 nm / 1304.5-1317.5 nm
  • Datakjedeprotokoll

    40 Gigabit LAN
  • Maks. overføringsdistanse

    40 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    QSFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    40GBase-ER4
  • Datakjedeprotokoll

    40 Gigabit LAN
  • Dataoverføringshastighet

    40 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1264.5-1277.5 nm / 1284.5-1297.5 nm / 1304.5-1317.5 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    40 km
  • Egenskaper

    Diagnosefunksjon
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 40GBase-ER4 - LC/PC single-mode