Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Juniper Networks - QSFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-IR - MPO/APC-en...

Juniper Networks - QSFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-IR - MPO/APC-en...

Juniper Networks

Art no: JNP-QSFP-4X10GE-IR
  • QSFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 40 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

33 041,-

Ønsker du finansiering?

1 057,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Juniper Networks - QSFP+ transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    QSFP+ transceivermodul - MPO/APC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-IR
  • Dataoverføringshastighet

    40 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    1.4 km
  • Designet for

    QFX Series QFX5100-24Q, QFX5100-48S
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Kobbertransceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    QSFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-IR
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    40 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    1.4 km
  • Egenskaper

    Digital Optical Monitoring (DOM) støtte
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-IR - MPO/APC-enkeltmodus
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Juniper QFX Series QFX5100-24Q, QFX5100-48S