Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Juniper Networks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-CWDM - ...

Juniper Networks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-CWDM - ...

Juniper Networks

Art no: SFP-GE80KCW1550-ET
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 1.25 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ikke på lager

41 480,-

Ønsker du finansiering?

1 327,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Juniper Networks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-CWDM
  • Dataoverføringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1551 nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    80 km
  • Designet for

    MX-series MX10, MX104, MX2020, MX240, MX40, MX480, MX5, MX80, MX960
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Kobbertransceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-CWDM
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1551 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    80 km
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-CWDM - LC single-mode hunn x 2
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Juniper MX-series MX10, MX104, MX2020, MX240, MX40, MX480, MX5, MX80, MX960