Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Juniper Networks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX - LC...

Juniper Networks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX - LC...

Juniper Networks

Art no: EX-SFP-GE80KCW1510
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ikke på lager

41 199,-

Ønsker du finansiering?

1 318,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Juniper Networks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1510 nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    80 km
  • Systemkrav

    JUNOS
  • Designet for

    EX 4200 24F, 24P, 24PX, 24T, 48P, 48PX, 48T
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1510 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    80 km
  • Egenskaper

    Digital Optical Monitoring (DOM) støtte, Virtual Chassis-teknologi
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode
  • Kompatible spor

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Programvare / Systemkrav

  • OS påkrevd

    JUNOS
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Juniper EX 4200 24F, 24P, 24PX, 24T, 48P, 48PX, 48T