Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

Intel Ethernet SFP+ LR Optics - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 1000Base-LX...

Intel Ethernet SFP+ LR Optics - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 1000Base-LX...

Intel

Art no: E10GSFPLR
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet; Gigabit Ethernet

På lager (2)

4 194,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Intel Ethernet SFP+ LR Optics - SFP+ transceivermodul - GigE, 10 GigE
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX, 10GBase-LR
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE, 10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Designet for

    Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2, X520-SR1, X520-SR2, X710-DA4; Ethernet Server Adapter X520-DA1, X520-DA2, X520-SR2
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX, 10GBase-LR
  • Datakjedeprotokoll

    GigE, 10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-LR/1000Base-LX - LC single-mode x 2
  • Kompatible spor

    1 x SFP+
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2, X520-SR1, X520-SR2, X710-DA4 Intel Ethernet Server Adapter X520-DA1, X520-DA2, X520-SR2