Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
ekskl. mva.

IBM - Nettverkskabel - LC multimodus (hann) til MTP (hann) - 5 m - fiberoptis...

IBM - Nettverkskabel - LC multimodus (hann) til MTP (hann) - 5 m - fiberoptis...

IBM

Art no: 00FM414
  • Fiberoptisk
  • 5 m

Ikke på lager

8 788,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    IBM nettverkskabel - 5 m
  • Type

    Nettverkskabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Egenskaper

    Utbrudd
  • Lengde

    5 m
  • Kontakt

    4 x LC multimodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    MTP - hann
  • Designet for

    System Networking RackSwitch G8264T
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkskabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Antall fibre

    4
  • Egenskaper

    Utbrudd
  • Lengde

    5 m
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    4 x LC multimodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    MTP - hann
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    IBM System Networking RackSwitch G8264T