Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

HPE X190 - SFP28-transceivermodul - 25 Gigabit LAN - 25GBase-SR - LC-enkeltmo...

HPE X190 - SFP28-transceivermodul - 25 Gigabit LAN - 25GBase-SR - LC-enkeltmo...

Hewlett Packard Enterprise

Art no: JL293A
  • SFP28-transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 25 Gbps
  • 25 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

14 085,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    HPE X190 - SFP28-transceivermodul - 25 Gigabit LAN
  • Enhetstype

    SFP28-transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    25GBase-SR
  • Dataoverføringshastighet

    25 Gbps
  • Datakjedeprotokoll

    25 Gigabit LAN
  • Maks. overføringsdistanse

    100 m
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP28-transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    25GBase-SR
  • Datakjedeprotokoll

    25 Gigabit LAN
  • Dataoverføringshastighet

    25 Gbps
  • Maks. overføringsdistanse

    100 m
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 25GBase-SR - LC single-mode