Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
ekskl. mva.

HPE X150 - QSFP28-sender-/mottakerenhet - 100 Gigabit Ethernet - 1000Base-CWD...

HPE X150 - QSFP28-sender-/mottakerenhet - 100 Gigabit Ethernet - 1000Base-CWD...

Hewlett Packard Enterprise

Art no: JH673A
  • QSFP28-sender-/mottakerenhet
  • Plugginnmodul
  • 100 Gbps
  • 100 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

81 158,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    HPE X150 - QSFP28-sender-/mottakerenhet - 100 Gigabit Ethernet
  • Enhetstype

    QSFP28-sender-/mottakerenhet - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-CWDM4
  • Dataoverføringshastighet

    100 Gbps
  • Datakjedeprotokoll

    100 Gigabit Ethernet
  • Maks. overføringsdistanse

    2 km
  • Dimensjoner (BxDxH)

    1.78 cm x 12.7 cm x 1.27 cm
  • Vekt

    45.4 g
  • Designet for

    FlexFabric 12900E 48-port, 12904E, 12904E 7.2Tbps, 12908E, 12908E 14.4Tbps, 12916E, 5940 2-slot, 5940 32QSFP+, 5940 48SFP+, 5940 48XGT, 5940 4-slot; FlexNetwork 5940, 5940 2-slot, 5940 32-port, 5940 48p, 5940 4-slot
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Generelt

  • Enhetstype

    QSFP28-sender-/mottakerenhet
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-CWDM4
  • Datakjedeprotokoll

    100 Gigabit Ethernet
  • Dataoverføringshastighet

    100 Gbps
  • Maks. overføringsdistanse

    2 km
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-CWDM4 - LC single-mode
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    1.78 cm
  • Dybde

    12.7 cm
  • Høyde

    1.27 cm
  • Vekt

    45.4 g
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    HPE FlexFabric 12900E 48-port 1/10GbE SFP+ 2-port 100GbE QSFP28 HB Module, 12900E 48-port 40GbE QSFP+ HB Module, 12904E 7.2Tbps Type H Fabric Module, 12904E Switch Chassis, 12908E 14.4Tbps Type H Fabric Module, 12908E Switch Chassis, 12916E Switch Chassis, 12916E Type H Fabric Module, 5940 2-slot, 5940 32QSFP+, 5940 48SFP+ 6QSFP+, 5940 48SFP+ 6QSFP28, 5940 48XGT 6QSFP+, 5940 48XGT 6QSFP28, 5940 4-slot HPE FlexNetwork 5940, 5940 2-slot Chassis, 5940 32-port 40GbE QSFP+, 5940 48p 10GBaseT and 6p 40/100GbE QSFP28, 5940 48p 10GbE SFP/SFP+ and 6p 40/100GbE QSFP28, 5940 4-slot Chassis