Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

HPE X140 - QSFP+ transceivermodul - 40 Gigabit LAN - 40GBase-ER4 - LC-enkeltm...

HPE X140 - QSFP+ transceivermodul - 40 Gigabit LAN - 40GBase-ER4 - LC-enkeltm...

Hewlett Packard Enterprise

Art no: JL306A
  • QSFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 40 Gbps
  • 40 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

259 291,-

Ønsker du finansiering?

8 295,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    HPE X140 - QSFP+ transceivermodul - 40 Gigabit LAN
  • Enhetstype

    QSFP+ transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    40GBase-ER4
  • Dataoverføringshastighet

    40 Gbps
  • Datakjedeprotokoll

    40 Gigabit LAN
  • Maks. overføringsdistanse

    40 km
  • Designet for

    FlexFabric 5930-4Slot BF AC Bundle, 5950 32QSFP28
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    QSFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    40GBase-ER4
  • Datakjedeprotokoll

    40 Gigabit LAN
  • Dataoverføringshastighet

    40 Gbps
  • Maks. overføringsdistanse

    40 km
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 40GBase-ER4 - LC single-mode
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    HPE FlexFabric 5930-4Slot BF AC Bundle, 5950 32QSFP28