Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Ny kunde
ekskl. mva.

HPE - SFP28-transceivermodul - 25 Gigabit LAN - 25GBase-SR - LC multimodus - ...

HPE - SFP28-transceivermodul - 25 Gigabit LAN - 25GBase-SR - LC multimodus - ...

Hewlett Packard Enterprise

Art no: Q2P64A
  • SFP28-transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet: 25 Gbps
  • 25 Gigabit Ethernet
Ikke på lager

12 382,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    HPE - SFP28-transceivermodul - 25 Gigabit LAN
  • Enhetstype

    SFP28-transceivermodul - LC multimodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    25GBase-SR
  • Dataoverføringshastighet

    25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Datakjedeprotokoll

    25 Gigabit LAN
  • Maks. overføringsdistanse

    100 m
  • Dimensjoner (BxDxH)

    5.57 cm x 1.38 cm x 1.19 cm
  • Vekt

    20 g
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP28-transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    25GBase-SR
  • Datakjedeprotokoll

    25 Gigabit LAN
  • Dataoverføringshastighet

    25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    100 m
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 25GBase-SR (SW) - LC multi-mode
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    OM4, OM3
  • Strømforsyning

  • Strømforbruk ved drift

    0.8 watt
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    5.57 cm
  • Dybde

    1.38 cm
  • Høyde

    1.19 cm
  • Vekt

    20 g
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C
  • Driftsfuktighet

    5 - 85% (ikke-kondenserende)
Cookie Settings