Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

HPE - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/UPC-enkeltmodus - opp...

HPE - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/UPC-enkeltmodus - opp...

Hewlett Packard Enterprise

Art no: J9151A
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

På lager (15)

8 230,-

Ønsker du finansiering?

263,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    HPE - SFP+ transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC/UPC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-LR
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Dimensjoner (BxDxH)

    1.4 cm x 5.6 cm x 1.2 cm
  • Vekt

    20 g
  • Designet for

    Aruba 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+, 5406 zl; HP SFP+ zl Module Rack Shippable; HPE 2-Port SFP+/ 2-Port CX4 10GbE yl Module, 6120XG Blade Switch, 6600-24G-4XG Switch, 6600-48G-4XG Switch, SFP+ zl
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-LR
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3ae
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-LR - LC/UPC single-mode x 2
  • Kompatible spor

    1 x SFP+
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    1.4 cm
  • Dybde

    5.6 cm
  • Høyde

    1.2 cm
  • Vekt

    20 g
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Aruba 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+, 5406 zl HP SFP+ zl Module Rack Shippable HPE 2-Port SFP+/ 2-Port CX4 10GbE yl Module, 6120XG Blade Switch, 6600-24G-4XG Switch, 6600-48G-4XG Switch, SFP+ zl