Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 100Base-FX - LC multimodus - ...

HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 100Base-FX - LC multimodus - ...

Hewlett Packard Enterprise

Art no: J9054D
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 100 Mbps
  • Gigabit Ethernet

Ikke på lager

1 447,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC multimodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    100Base-FX
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    2 km
  • Designet for

    OfficeConnect 1920S 24G 2SFP; HPE Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G 4SFP, 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    100Base-FX
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Maks. overføringsdistanse

    2 km
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    HPE OfficeConnect 1920S 24G 2SFP HPE Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G 4SFP, 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot