Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde

HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - LC ...

Hewlett Packard Enterprise

Art no: J4858C

  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet
På lager (167)
983,-
Beskrivelse
Spesifikasjon
Produktark

It offers a small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 550 m on multimode fiber.

  • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
  • CLOUD, getContent, 111ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;