Handlekurv

Handlekurven er tom

Språk
Ny kunde
ekskl. mva.

HPE PremierFlex - Nettverkskabel - MPO til MPO - 2 m - fiberoptisk - OM4 - for StoreFabric SN3600, SN3600B 32, SN6600B 32, SN6650, SN8000B 4-Slot, SN8600B 4-slot

HPE PremierFlex - Nettverkskabel - MPO til MPO - 2 m - fiberoptisk - OM4 - for StoreFabric SN3600, SN3600B 32, SN6600B 32, SN6650, SN8000B 4-Slot, SN8600B 4-slot

Hewlett Packard Enterprise - HPE PremierFlex

Art no: Q1H64A
  • Fiberoptisk
  • Lengde: 2 m

5 180,-