Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

HPE PremierFlex - Nettverkskabel - MPO-multimodus (hann) til MPO-multimodus (...

HPE PremierFlex - Nettverkskabel - MPO-multimodus (hann) til MPO-multimodus (...

Hewlett Packard Enterprise

Art no: QK729A
  • Fiberoptisk
  • 10 m

Ikke på lager

5 652,-

Ønsker du finansiering?

181,-/mnd

Spesifikasjon

Produktark

  • Produktbeskrivelse

    HPE PremierFlex - nettverkskabel - 10 m
  • Type

    Nettverkskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Lengde

    10 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Kontakt

    MPO-multimodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-multimodus - hann
  • Designet for

    HPE 32-port 16Gb/s, 32-port 8Gb/s, 48-port 16Gb/s, 8/20q, 8Gb, SAN Director 64-port 8Gb, SN6000, SN6000B 16Gb, SN8000B 32-port, SN8000B 48-port; StorageWorks 8/20q, 8Gb, MPX200, SN6000, SN6000C 16-ports, SN6000C 32-ports
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Multimodusfiberkabler Spesielle Nettverkskabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Antall fibre

    8
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Lengde

    10 m
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    MPO-multimodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-multimodus - hann
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    HPE 32-port 16Gb/s Director Blade, 32-port 8Gb/s Director Blade, 48-port 16Gb/s Director Blade, 8/20q Fibre Channel Switch, 8Gb Simple SAN Connection Kit, SAN Director 64-port 8Gb Fibre Channel Blade, SN6000 Stackable Single Power Fibre Channel Switch, SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Fibre Channel Switch, SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Power Pack+ Fibre Channel Switch, SN6000B 16Gb 48-port/48-port Active Fibre Channel Switch, SN6000B 16Gb 48-port/48-port Active Power Pack+ Fibre Channel Switch, SN8000B 32-port 8Gb/s Director Blade, SN8000B 48-port 8Gb/s Director Blade HPE StorageWorks 8/20q Fibre Channel Switch, 8Gb Simple SAN Connection Kit, MPX200 Multifunction Router 1 GbE Base Chassis, MPX200 Multifunction Router 1 GbE Upgrade Blade, MPX200 Multifunction Router 10 - 1 GbE Base Chassis, MPX200 Multifunction Router 10 - 1 GbE Upgrade Blade, SN6000 Stackable Dual Power Fibre Channel Switch, SN6000 Stackable Single Power Fibre Channel Switch, SN6000C 16-ports Active Fabric Switch, SN6000C 32-ports Active Fabric Switch