Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

HPE Aruba X141 2-strand - QSFP28-sender-/mottakerenhet - 40 Gigabit LAN - 40G...

HPE Aruba X141 2-strand - QSFP28-sender-/mottakerenhet - 40 Gigabit LAN - 40G...

Hewlett Packard Enterprise

Art no: JL308A
  • QSFP28-sender-/mottakerenhet
  • Plugginnmodul
  • 40 Gbps
  • 40 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

8 146,-

Ønsker du finansiering?

261,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    HPE Aruba X141 2-strand - QSFP28-sender-/mottakerenhet - 40 Gigabit LAN
  • Enhetstype

    QSFP28-sender-/mottakerenhet - LC multimodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    40GBase-X
  • Dataoverføringshastighet

    40 Gbps
  • Datakjedeprotokoll

    40 Gigabit LAN
  • Maks. overføringsdistanse

    150 m
  • Designet for

    HPE Aruba 2930F 24, 2930F 48, 2930F 8G, 2930M 24, 2930M 48, 3810, 3810M 16, 3810M 24, 3810M 40, 3810M 48, 5406R, 5406R 16, 5406R 44, 5406R 8-port, 5406R zl2, 5412, 5412R, 5412R 92, 5412R zl2, 8400 8-slot
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    QSFP28-sender-/mottakerenhet
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    40GBase-X
  • Datakjedeprotokoll

    40 Gigabit LAN
  • Dataoverføringshastighet

    40 Gbps
  • Maks. overføringsdistanse

    150 m
  • Egenskaper

    Toveis
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x 40Gb Ethernet - LC multi-mode
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    HPE Aruba 2930F 24G 4SFP, 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 48G 4SFP, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP, 2930F 48G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+ TAA, 2930F 8G PoE+ 2SFP+, 2930M 24G 1-Slot, 2930M 24G POE+ 1-Slot, 2930M 48G 1-Slot, 2930M 48G POE+ 1-Slot, 3810M, 3810M 16SFP+ 2-slot Switch, 3810M 24G 1-slot Switch, 3810M 24G PoE+ 1-slot Switch, 3810M 24SFP+ 250W, 3810M 40G 8 HPE Smart Rate PoE+ 1-slot Switch, 3810M 48G 1-slot Switch, 3810M 48G PoE+ 1-slot Switch, 3810M 48G PoE+ 4SFP+ 1050W, 3810M 48G PoE+ 4SFP+ 680W, 5406R 16-port SFP+ (No PSU) v3 zl2, 5406R 44GT PoE+ / 4SFP+ (No PSU) v3 zl2, 5406R 8-port 1/2.5/5/10GBASE-T PoE+ / 8-port SFP+ (No PSU) v3 zl2, 5406R zl2, 5406R-44G-PoE+/2SFP+ v2 zl2, 5406R-44G-PoE+/4SFP v2 zl2, 5406R-8XGT/8SFP+ v2 zl2, 5412 zl, 5412-92G-PoE+/4SFP Rack Shippable zl, 5412-92G-PoE+/4SFP zl, 5412-92G-PoE+-2XG v2 zl, 5412-92G-PoE+-4G v2 zl, 5412-96G zl, 5412R 92GT PoE+ / 4SFP+ (No PSU) v3 zl2, 5412R zl2, 5412R-92G-PoE+/2SFP+ (No PSU) v2 zl2, 5412R-92G-PoE+/2SFP+ v2 zl2, 5412R-92G-PoE+/4SFP v2 zl2, 8400 8-slot Chassis