Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-SX - LC - 850 ...

HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-SX - LC - 850 ...

Hewlett Packard Enterprise

Art no: Q8N53A
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ikke på lager

2 378,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-SX
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Designet for

    HPE Aruba AP-318, AP-374, AP-375, AP-377
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-SX
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Egenskaper

    Utvidet temperaturområde
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-SX - LC
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    HPE Aruba AP-318 (EG), AP-318 (EG) FIPS/TAA, AP-318 (IL), AP-318 (IL) FIPS/TAA, AP-318 (JP), AP-318 (JP) FIPS/TAA, AP-318 (RW), AP-318 (RW) FIPS/TAA, AP-318 (US), AP-318 (US) FIPS/TAA, AP-374 (EG), AP-374 (EG) FIPS/TAA, AP-374 (IL), AP-374 (IL) FIPS/TAA, AP-374 (JP), AP-374 (JP) FIPS/TAA, AP-374 (RW), AP-374 (RW) FIPS/TAA, AP-374 (US), AP-374 (US) FIPS/TAA, AP-375 (EG), AP-375 (EG) FIPS/TAA, AP-375 (IL), AP-375 (IL) FIPS/TAA, AP-375 (JP), AP-375 (JP) FIPS/TAA, AP-375 (RW), AP-375 (RW) FIPS/TAA, AP-375 (US) FIPS/TAA, AP-377 (EG), AP-377 (EG) FIPS/TAA, AP-377 (IL), AP-377 (IL) FIPS/TAA, AP-377 (JP), AP-377 (JP) FIPS/TAA, AP-377 (RW), AP-377 (RW) FIPS/TAA, AP-377 (US), AP-377 (US) FIPS/TAA