Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Gigamon - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LRM - 1310 nm - for GigaV...

Gigamon - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LRM - 1310 nm - for GigaV...

Gigamon

Art no: SFP-535
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

10 900,-

Ønsker du finansiering?

349,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Gigamon - SFP+ transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-LRM
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Designet for

    GigaVUE HD4
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-LRM
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Gigamon GigaVUE HD4