Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Gigamon - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LRM - 1310 nm - for GigaV...

Gigamon - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LRM - 1310 nm - for GigaV...

Gigamon

Art no: SFP-535
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

10 494,-

Ønsker du finansiering?

336,-/måned

Spesifikasjon