Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Gigamon G-TAP 251 - Tappesplitter - 10 GigE - 10GBase-SR - 850 nm

Gigamon G-TAP 251 - Tappesplitter - 10 GigE - 10GBase-SR - 850 nm

Gigamon

Art no: TAP-251
  • Tappesplitter
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

9 513,-

Ønsker du finansiering?

304,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Gigamon G-TAP 251 - tappesplitter - 10 GigE
  • Enhetstype

    Tappesplitter
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-SR
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dimensjoner (BxDxH)

    8.69 cm x 16.6 cm x 1.93 cm
  • Vekt

    326 g
  • UNSPSC

    43222602 Cable head end equipment
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    Tappesplitter
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-SR
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Egenskaper

    Nettverksovervåking, full dupleksmodus, 50:50-delingsforhold
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    4 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode hunn x 2 2 x overvåkende - Ethernet 10GBase-SR - LC multimodus hunn x 2
  • Kompatible spor

    1 x Utvidelsesspor
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    8.69 cm
  • Dybde

    16.6 cm
  • Høyde

    1.93 cm
  • Vekt

    326 g
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    60 °C
  • Driftsfuktighet

    10 - 90% (ikke-kondenserende)