Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Fujitsu - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 4Gb Fibre Channel - LC multimodus

Fujitsu - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 4Gb Fibre Channel - LC multimodus

Fujitsu

Art no: S26361-F3024-L4
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 4.24 Gbps
  • 4Gb Fibre Channel

Ikke på lager

1 043,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Fujitsu - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 4Gb Fibre Channel
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC multimodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet

    4.24 Gbps
  • Datakjedeprotokoll

    4Gb Fibre Channel
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere Kobbertransceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Datakjedeprotokoll

    4Gb Fibre Channel
  • Dataoverføringshastighet

    4.24 Gbps
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x 4Gb Fibre Channel - LC multi-mode
  • Kompatible spor

    1 x SFP (mini-GBIC)