Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

Fujitsu - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 4Gb Fibre Channel - LC multimodus

Fujitsu - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 4Gb Fibre Channel - LC multimodus

Fujitsu

Art no: S26361-F3024-L4
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 4.24 Gbps
  • 4Gb Fibre Channel

Ikke på lager

1 069,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Fujitsu - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 4Gb Fibre Channel
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC multimodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet

    4.24 Gbps
  • Datakjedeprotokoll

    4Gb Fibre Channel
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere Kobbertransceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Datakjedeprotokoll

    4Gb Fibre Channel
  • Dataoverføringshastighet

    4.24 Gbps
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x 4Gb Fibre Channel - LC multi-mode
  • Kompatible spor

    1 x SFP (mini-GBIC)