Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Ny kunde
ekskl. mva.

Fujitsu - QSFP+ transceivermodul - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MTP/MPO-mul...

Fujitsu - QSFP+ transceivermodul - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MTP/MPO-mul...

Fujitsu

Art no: S26361-F3986-L40
  • QSFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet: 40 Gbps
  • 40 Gigabit Ethernet
Ikke på lager

5 293,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Fujitsu - QSFP+ transceivermodul - 40 Gigabit LAN
  • Enhetstype

    QSFP+ transceivermodul - MTP/MPO-multimodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    40GBASE-SR4
  • Dataoverføringshastighet

    40 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Datakjedeprotokoll

    40 Gigabit LAN
  • Maks. overføringsdistanse

    300 m
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    QSFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    40GBASE-SR4
  • Datakjedeprotokoll

    40 Gigabit LAN
  • Dataoverføringshastighet

    40 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    300 m
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 40GBASE-SR4 - MTP/MPO multi-mode
Cookie Settings