Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Fortinet - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC multimodus - op...

Fortinet - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC multimodus - op...

Fortinet

Art no: FS-TRAN-SFP+LRM
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10.3 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

5 347,-

Ønsker du finansiering?

171,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Fortinet - SFP+ transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC multimodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-LRM
  • Dataoverføringshastighet

    10.3 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    220 m
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-LRM
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10.3 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    220 m
  • Statusindikatorer

    Lenke/aktivitet
  • Egenskaper

    Auto-negotiation, Digital Optical Monitoring (DOM) støtte
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3aq
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-LRM - LC multi-mode hunn x 2
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    -5 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C