Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Fortinet - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX - LC-enkeltm...

Fortinet - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX - LC-enkeltm...

Fortinet

Art no: FG-TRAN-LX
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Gigabit Ethernet

På lager (10)

873,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Fortinet - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Designet for

    FortiGate 1000C, 1000C-DC, 1200D, 1500D, 1500D-DC, 3000D, 3000D-DC, 3040B, 3040B-DC, 3100D, 3100D-DC, 3140B, 3140B-DC, 3200D, 3200D-DC, 3240C, 3240C-DC, 3700D, 3700D-DC, 3700DX, 3810D, 3810D-DC, 3950B, 3950B-DC
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode
  • Kompatible spor

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Fortinet FortiGate 1000C, 1000C-DC, 1200D, 1500D, 1500D-DC, 3000D, 3000D-DC, 3040B, 3040B-DC, 3100D, 3100D-DC, 3140B, 3140B-DC, 3200D, 3200D-DC, 3240C, 3240C-DC, 3700D, 3700D-DC, 3700DX, 3810D, 3810D-DC, 3950B, 3950B-DC