Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Fortinet FR-TRAN-ZX - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-ZX -...

Fortinet FR-TRAN-ZX - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-ZX -...

Fortinet

Art no: FR-TRAN-ZX
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 1.25 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ikke på lager

5 727,-

Ønsker du finansiering?

183,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Fortinet FR-TRAN-ZX - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-ZX
  • Dataoverføringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1550 nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    90 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-ZX
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1550 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    90 km
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3z
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-ZX - LC single-mode hunn x 2