Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Fortinet FG-TRAN-QSFP28-LR4 - QSFP28-sender-/mottakerenhet - 100 Gigabit Ethe...

Fortinet FG-TRAN-QSFP28-LR4 - QSFP28-sender-/mottakerenhet - 100 Gigabit Ethe...

Fortinet

Art no: FG-TRAN-QSFP28-LR4
  • QSFP28-sender-/mottakerenhet
  • Plugginnmodul
  • 100 Gbps
  • 100 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

94 796,-

Ønsker du finansiering?

3 033,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Fortinet FG-TRAN-QSFP28-LR4 - QSFP28-sender-/mottakerenhet - 100 Gigabit Ethernet
  • Enhetstype

    QSFP28-sender-/mottakerenhet - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    100GBase-LR4
  • Dataoverføringshastighet

    100 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    100 Gigabit Ethernet
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    QSFP28-sender-/mottakerenhet
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    100GBase-LR4
  • Datakjedeprotokoll

    100 Gigabit Ethernet
  • Dataoverføringshastighet

    100 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Statusindikatorer

    Status
  • Egenskaper

    Hot-swap' modulbytte, Auto-negotiation
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3ba
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 100GBase-LR4 - LC single-mode hunn x 2
  • Strømforsyning

  • Strømforbruk ved drift

    3.5 watt
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C