Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Fortinet FG-TRAN-XFPLR - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 10 GigE - 10GBase...

Fortinet FG-TRAN-XFPLR - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 10 GigE - 10GBase...

Fortinet

Art no: FG-TRAN-XFPLR
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

13 272,-

Ønsker du finansiering?

425,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Fortinet FG-TRAN-XFPLR - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-LR
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-LR
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3ae
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x nettverk
  • Kompatible spor

    1 x SFP (mini-GBIC)