Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Fiberworks - X2-transceivermodul (tilsvarer: Cisco X2-10GB-LR) - 10 GigE - 10...

Fiberworks - X2-transceivermodul (tilsvarer: Cisco X2-10GB-LR) - 10 GigE - 10...

Fiberworks

Art no: X2-LR-C
  • X2-transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10.3125 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

På lager (1)

4 250,-

Ønsker du finansiering?

136,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Fiberworks - X2-transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    X2-transceivermodul - SC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-LR
  • Dataoverføringshastighet

    10.3125 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    Cisco X2-10GB-LR
  • Designet for

    Cisco 8-Port 10; Catalyst 3560E-12D, 3560E-12SD-E, 3560E-12SD-S, 3560E-24PD, 3560E-24TD, 3560E-48PD, 3560E-48PD-F, 3560E-48TD, 3560E-48TD-SD, 3750E-24PD, 3750E-24TD, 3750E-48PD, 3750E-48PD-F, 3750E-48TD, 4500, 4948 10; ME 4924-10GE; Supervisor Engine II-Plus-10GE
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    X2-transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-LR
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10.3125 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Egenskaper

    Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-LR - SC-enkeltmodus hunn x 2
  • Diverse

  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    Cisco X2-10GB-LR
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Cisco 8-Port 10 Gigabit Ethernet Module with DFC3C, 8-Port 10 Gigabit Ethernet Module with DFC3CXL Cisco Catalyst 3560E-12D, 3560E-12SD-E, 3560E-12SD-S, 3560E-24PD, 3560E-24TD, 3560E-48PD, 3560E-48PD-F, 3560E-48TD, 3560E-48TD-SD, 3750E-24PD, 3750E-24TD, 3750E-48PD, 3750E-48PD-F, 3750E-48TD, 4500 Series Supervisor Engine V-10GE, 4948 10 Gigabit Ethernet Switch Cisco ME 4924-10GE Cisco Supervisor Engine II-Plus-10GE