Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Fiberworks - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: QLogic FTLX8571D3BCL-QL) - 10 ...

Fiberworks - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: QLogic FTLX8571D3BCL-QL) - 10 ...

Fiberworks

Art no: SFP-10GE-SR-Q
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • SDH; 10Gb Fibre Channel; 10 Gigabit Ethernet; OTN

Ikke på lager

375,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Fiberworks - SFP+ transceivermodul - 10 GigE, 10Gb Fibre Channel, SDH, OTN
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC multimodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-SR
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE, 10Gb Fibre Channel, SDH, OTN
  • Maks. overføringsdistanse

    300 m
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    QLogic FTLX8571D3BCL-QL
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-SR
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE, 10Gb Fibre Channel, SDH, OTN
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Linjehastighet

    OC-192/STM-64
  • Maks. overføringsdistanse

    300 m
  • Egenskaper

    Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Tilpassede standarder

    ITU-T G.709
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multimodus hunn x 2
  • Diverse

  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    QLogic FTLX8571D3BCL-QL