Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Fiberworks - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: HP J9151A) - 10 GigE, 10Gb Fib...

Fiberworks - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: HP J9151A) - 10 GigE, 10Gb Fib...

Fiberworks

Art no: SFP-10GE-LR-H
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • OTN; 10Gb Fibre Channel; 10 Gigabit Ethernet; SDH

På lager (74)

857,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Fiberworks - SFP+ transceivermodul - 10 GigE, 10Gb Fibre Channel, SDH, OTN
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-LR
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE, 10Gb Fibre Channel, SDH, OTN
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    HP J9151A
  • Designet for

    Aruba 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+, 5406 zl; HP SFP+ zl Module Rack Shippable; HPE 2-Port SFP+/ 2-Port CX4 10GbE yl Module, 6120XG Blade Switch, 6600-24G-4XG Switch, 6600-48G-4XG Switch, SFP+ zl
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-LR
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE, 10Gb Fibre Channel, SDH, OTN
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Linjehastighet

    OC-192/STM-64
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Egenskaper

    Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Tilpassede standarder

    ITU-T G.709
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-LR - LC-enkeltmodus hunn x 2
  • Diverse

  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    HP J9151A
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Aruba 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP+, 5406 zl HP SFP+ zl Module Rack Shippable HPE 2-Port SFP+/ 2-Port CX4 10GbE yl Module, 6120XG Blade Switch, 6600-24G-4XG Switch, 6600-48G-4XG Switch, SFP+ zl