Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Fiberworks - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: HP 455886-B21) - 10 GigE, 10Gb...

Fiberworks - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: HP 455886-B21) - 10 GigE, 10Gb...

Fiberworks

Art no: SFP-10GE-LR-HV
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • 10Gb Fibre Channel; SDH; 10 Gigabit Ethernet; OTN

På lager (11)

857,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Fiberworks - SFP+ transceivermodul - 10 GigE, 10Gb Fibre Channel, SDH, OTN
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-LR
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE, 10Gb Fibre Channel, SDH, OTN
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    HP 455886-B21
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-LR
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE, 10Gb Fibre Channel, SDH, OTN
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Linjehastighet

    OC-192/STM-64
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Egenskaper

    Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Tilpassede standarder

    ITU-T G.709
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-LR - LC-enkeltmodus hunn x 2
  • Diverse

  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    HP 455886-B21