Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
ekskl. mva.

Fiberworks - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: HP 455883-B21) - 10 GigE, 10Gb...

Fiberworks - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: HP 455883-B21) - 10 GigE, 10Gb...

Fiberworks

Art no: SFP-10GE-SR-HV
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • OTN; 10Gb Fibre Channel; 10 Gigabit Ethernet; SDH

På lager (33)

375,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Fiberworks - SFP+ transceivermodul - 10 GigE, 10Gb Fibre Channel, SDH, OTN
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC multimodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-SR
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE, 10Gb Fibre Channel, SDH, OTN
  • Maks. overføringsdistanse

    300 m
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    HP 455883-B21
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-SR
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE, 10Gb Fibre Channel, SDH, OTN
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Linjehastighet

    OC-192/STM-64
  • Maks. overføringsdistanse

    300 m
  • Egenskaper

    Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Tilpassede standarder

    ITU-T G.709
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multimodus hunn x 2
  • Diverse

  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    HP 455883-B21