Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Fiberworks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco GLC-FE-100FX)...

Fiberworks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul (tilsvarer: Cisco GLC-FE-100FX)...

Fiberworks

Art no: SFP-100BASE-FX-C
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 155 Mbps
  • Fast Ethernet

På lager (177)

330,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Fiberworks - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC multimodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    100Base-FX
  • Dataoverføringshastighet

    155 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    100Mb LAN
  • Maks. overføringsdistanse

    2 km
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    Cisco GLC-FE-100FX
  • Designet for

    Cisco ME 3400-24FS, 3400-24TS, 3400E-24TS, 3400EG-12CS, 3400EG-2CS, 3400G-12CS, 3400G-2CS, 3600X 24FS, 3600X-24FS, 3800X-24FS, 6524
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    100Base-FX
  • Datakjedeprotokoll

    100Mb LAN
  • Dataoverføringshastighet

    155 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    2 km
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 100Base-FX - LC multimodus hunn x 2
  • Diverse

  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    Cisco GLC-FE-100FX
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Cisco ME 3400-24FS AC Ethernet Access Switch, 3400-24TS, 3400E-24TS, 3400EG-12CS, 3400EG-2CS, 3400G-12CS AC Ethernet Access Switch, 3400G-12CS DC Ethernet Access Switch, 3400G-2CS AC Ethernet Access Switch, 3600X 24FS, 3600X-24FS Ethernet Access Switch, 3800X-24FS Ethernet Carrier Ethernet Switch Router, 6524 Ethernet Switch